Atribuită
Cumpărare directă
Reactiv lichid gata de utilizare pentru determinarea cantitativa in vitro a HDL-colesterolului in ser sau plasma pe sisteme fotometrice. Metoda colorimetrica, imunoinhibitie. Aplicatii la cerere de la producator pentru o gama variata de analizoare automate. Sistem deschis. Producator: Dialab, Austria. Impachetare: 1 kit = 5 x 100 ml (bireactiv). Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot/Reactiv lichid gata de utilizare pentru determinarea cantitativa in vitro a LDL-colesterolului in ser sau plasma pe sisteme fotometrice. Metoda colorimetrica, enzymatic selective protection. Aplicatii la cerere de la producator pentru o gama variata de analizoare automate. Sistem deschis. Producator: Dialab, Austria. Impachetare: 1 kit = 5 x 50 ml (bireactiv). Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot. PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA CONSTITUIE COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA25930989
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.920 RON
- Valoare atribuită
- 4.920 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.