Atribuită
Cumpărare directă
Dezumidificator pentru temperaturi scazute, sistem de degivrare cu gaz cald. Interval de temperatura: +3 -- +36 grade C Domenii principale de utilizare • Uscarea constructiilor • Arhive • Pivnite • Spalatorii • Depozite • Industria alimentara • Sere • Uscarea in urma inundatiilor • Depozite de arta • Locuinte • Garaje • Industrie • Tipografii • Crame si vinoteci • Laboratoare • Biblioteci • Muzee • Wellness si saune Date tehnice Suprafață maxima încăpere (m2) 170 Capacitate (litri/zi) 27,2 Ventilator (mc/h) 510 Trepte viteza 1 Afisaj digital umiditate nu Temperaturi scăzute da Filtre aer Nivel sonor dB(A) 55 Consum (W) 400 Dimensiuni (mm) 380x600x360 (LxHxl) Greutate (kg) 23 Capacitate recipient (litri) 9 Garanție (ani) 2 Purificare nu Alimentare 230 V/50 Hz Interval teoretic de temperatura +3 ... +43 °C Protectie compresor Da Agent frigorific ecologic R134A Certificat RoHS Posibilitate de racord la furtun pentru evacuarea condensului Roti: 4 Reglarea umiditatii: Da: higrostat mecanic Oprire automata la umplerea recipientului Da Repornire automata dupa intreruperea curentului Da Filtru aer cu durata lunga de viata (poate fi folosit ani de zile) Piese schimb - pe stoc Carcasa metalica, robusta cu manere laterale Grilaj frontal - plastic Fabricat in Europa
- Număr anunț
- DA25949067
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- SOLDEC SRL (CUI 18226257)
- Cod CPV
- 39700000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,71 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.