Atribuită
Cumpărare directă
UNT DE MASA 65% GRASIME 200 GRAME, BRANZA BURDUF BATON 500 G SMANTANA DULCE 32% GRASIME PENTRU GATIT (FRISCA) Smantana aspect alb, alb-mat, uniforma ; miros (daca este cazul) caracteristic produsului, placut, aromat, specific ; gust (daca este cazul) caracteristic produsului, placut, aromat ; caracteristici 16% grasime Lapte -lichid omogen lipsit de impuritati vizibile si sedimente; -consistenta fluida; -culoare alba cu nuanta usor galbuie uniforma; -gust si miros placut, dulceag caracteristic laptelui Iaurt natural 3,5% grasime
- Număr anunț
- DA25947779
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
- Furnizor / câștigător
- CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
- Cod CPV
- 15530000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,50 RON
- Valoare atribuită
- 338,50 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.