Atribuită
Cumpărare directă
Cos de gunoi realizat din inox rezistent, de capacitate medie, usor de folosit prin deschiderea capacului cu ajutorul pedalei. Utilizarea pedalei confera un plus de igiena, utilizatorul nefiind nevoit sa atinga cosul pentru a arunca gunoiul. Ergonomic si usor, cosul de gunoi din inox a fost proiectat special pentru a fi rezistent in timp, dar si practic, potrivindu-se celor mai diverse medii profesionale. Cosul permite evacuarea rapida a deseurilor cu ajutorul galetii de plastic detasabile din interior. Capacitate : 12 litri
- Număr anunț
- DA25925881
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.4, MUNICIPIUL RM. VALCEA (CUI 15094186)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263,24 RON
- Valoare atribuită
- 263,24 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.