Atribuită Cumpărare directă

Robinet calorifer termostatabil tur coltar 1/2" FI-FE Robinet termostatabil pentru tur, in unghi, pentru radiatoare, prevazut cu posibilitatea de a i se monta un cap termostatat sau un cap electrotermic. Rozeta de comanda pentru reglaj termostatic este de culoarea alba RAL 9010 si din material ABS. Tija de comanda din otel inox. Corpul este confectionat din alama cromata conform EN 12165 CW617N. Acesta este prevazut cu racord cu filet exterior si garnituri din EPDM. Se poate utiliza in instalatii in care se vehiculeaza apa sau solutie de apa cu glicol in procent de 30% TEMP. MAXIMA DE LUCRU [°C] 100 RACORD [TOLI] 1/2 TOLI INALTIME [MM] 123 MM

Număr anunț
DA25935134
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
Cod CPV
42131400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.648,50 RON
Valoare atribuită
104.648,50 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.648,50 RON

din 104.648,50 RON estimat