Atribuită Cumpărare directă

VIASURE SARS-CoV-2 Real Time PCR Detection Kit (CE marked) Producator: CerTest, Spania; cod produs: VS-NCO212H Kituri RT-PCR pentru detectia si identificarea Noului Coronavirus (2019-nCov) (SARS-CoV-2) Detectia genelor: ORF1ab gene si a N gene Kit 96 reactii

Număr anunț
DA25938603
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat