Atribuită Cumpărare directă

GLET DE CIMENT X1 EUROGLET 20KG/SAC CONECTOR PEX FE 16X1.2

Număr anunț
DA25934058
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02405 PITESTI (CUI 12550105)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
24957200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,50 RON
Valoare atribuită
155,50 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,50 RON

din 155,50 RON estimat