Atribuită Cumpărare directă

Pachet: GPRO 6200 4G GDDR5 PCI-E/EYEFINITY 6 EDITION HEXA MINIDP IN SA32258-00-21G: https://cdn.sapphiretech.global/assets/commercial_products/32258_00/32258_00.pdf 2 980 1960 Switch 16 port + POE, model Planet WGSW-20160HP, L2+16-Port 10/100/1000 BASE-T 802.3 at PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed switch: https://www.planet.com.tw/storage/products/49221/C-WGSW-20160HPv2_s.pdf 2 1650 3300 KVR16N11S8/4 KINGSTON 4GB DDR3 1600MHz Non-ECC CL11 DIMM SR x8 1 82 82 CABLU USB GEMBIRD prelungitor, USB 2.0 (T) la USB 2.0 (M), 4.5m, conectori auriti, negru, „CCP-USB2-AMAF-15C” 6 8 48 "CABLU USB GEMBIRD prelungitor, USB 2.0 (T) la USB 2.0 (M), 3m, premium, conectori auriti, negru, „CCF-USB2-AMAF-10” " 5 5 25 "CABLU USB LOGILINK prelungitor, USB 2.0 (T) la USB 2.0 (M), 2m, gri, „CU0010” " 10 4 40 "CABLU alimentare GEMBIRD, adaptor Molex la 1 x S-ATA, 15cm, „CC-SATA-PS” " 5 4 20 "PATCH CORD UTP SPACER Cat5e, cupru-aluminiu, 10 m, verde, AWG26, „SP-PT-CAT5-10M-G” " 5 7 35 "PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat5e, cupru-aluminiu, 3 m, negru, AWG26, „PP12-3M/BK” " 5 3 15 "ADAPTOR USB LOGILINK, USB 2.0 (T) la Serial DB9M (9-pin)(RS232)(T), negru, „AU0002E” " 7 30 210 Switch ADVANTECH EKI-2528I-AE, 8 port Unmanaged: https://ro.mouser.com/datasheet/2/638/EKI-2528I_DS20140422171830-473726.pdf 1 680 680 "SWITCH TP-LINK 16 porturi Gigabit, carcasa metalica, rackabil „TL-SG1016D”: https://www.tp-link.com/ro/service-provider/unmanaged-switch/tl-sg1016d/#specifications " 1 192 192 "Mufa Conector RJ45 Exce

Număr anunț
DA25923024
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.863 RON
Valoare atribuită
6.863 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.863 RON

din 6.863 RON estimat