Atribuită
Cumpărare directă
200g aro unt;500g delma sand;130g danone natural;100 pakmaya drojdie;1x30 mc oua;140g hoch br top smantana;1 kg akadia cream;2500g mc fasole verde;2500g amestec mexican;2500g mazare fina;mc sunca piept pui;fox salam sandwich toast;,1kg parizer;aro salam sand;10 kg pulpe pui spate;1kg ficat;spata porc cg;lamai;ceapa;varza;cartofi;170g giana ton maruntit;680 aro bulion;2.5kg defne masline;300g bucegi pate porc;1l aro ulei;1 kg aro zahar;5kg aro macaroane;5 kg bns taitei;5kg crema tart;1 kg panzani orez;1kh aro fasole;900g deroni fasole bob mare;250g viva cereale;250g mc usturoi granulat;1kg aro malai;1000g arist lapte praf;45g pufuleti'80h krem bisc cacao'50g aro croissant;40 g aro napolitane;30g 7days praji cacai;35g/40g pion nugat
- Număr anunț
- DA25934843
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.598,02 RON
- Valoare atribuită
- 5.598,02 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.