Atribuită Cumpărare directă

MATURA NUIELE CU COADA DE LEMN. Produsul sa fie livrat în ambalaj original etichetat de la producător, să nu prezinte deteriorări, să fie însoțit de certificate de calitate, conformitate si garanție. Termenul de livrare sa fie pana la data de 16.07.2020 de la finalizarea achizitiei prin intermediul SICAP. Factura fiscală să fie detaliată pentru fiecare produs în parte conform cantităților si prețurilor din SICAP.

Număr anunț
DA25941081
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI 4192715)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
39224000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,75 RON
Valoare atribuită
543,75 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,75 RON

din 543,75 RON estimat