Atribuită
Cumpărare directă
Nr. catalog Denumire produs UM Pret unitar RON fara TVA Cant Valoare RON fara TVA 05795397190 Bilirubina totala Caseta x 250 teste 171,65 1 171,65 05589061190 Bilirubina directa Caseta x 350 teste 278,85 1 278,85 03183742122 Amilaza Caseta x 300 teste 787,97 1 787,97 03333701190 Fosfataza alcalina Caseta x 400 teste 125,67 2 251,34 03039773190 Colesterol Caseta x 400 teste 376,36 1 376,36 20767107322 Trigliceride Caseta x 250 teste 197,59 1 197,59 04399803190 HDL-colesterol Caseta x 200 teste 593,36 1 593,36 06481647190 Magneziu Caseta x 250 teste 550,85 1 550,85 03004732122 LDH Caseta x 300 teste 424,26 2 848,52 03002721122 GGT Caseta x 400 teste 383,20 1 383,20 03507190190 IgM Caseta x 150 teste 741,60 1 741,60 07190794190 CK Caseta x 200 teste 432,00 1 432,00 03183688122 Abumina (300 teste) Caseta x 300 teste 144,77 1 144,77 07190808190 CK-MB Caseta x 100 teste 390,10 1 390,10 05117216190 PCCCM2 Kit 20 fl x 5 ml 2.056,32 1 2.056,32 04489241190 NaOH-D Caseta Caseta x 50 ml 23,41 4 93,64 04880285190 NaOH Basic Wash Kit 2 fl x 1800 ml 157,29 2 314,58 04885317190 Ferritina caseta 250 teste 2.184,00 2 4.368,00. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25923911
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.980,70 RON
- Valoare atribuită
- 12.980,70 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.