Atribuită Cumpărare directă

6984000121979 LAVOAR PRESIDENT 55CM BUC 2.00*100.00 GRFP24 FAIANTA ALBA 20*30 2031-0692 1.32 MP 1.32 21.85 5907571590075 BATERIE BUCATARIE TM MOHIT BUC 2.00*88.24; 9002588452494 BANDA ADEZIVA 4524 HM 50M/48MM BUC 2.00*8.32 9002588501505 SPACLU GIPSCARTON 15CM BUC 1.00*17.56 9002588507088 SPACLU MANER 2K INOX ELASTIC 125MM BUC 1.00*19.24 9002588507064 SPACLU INOX ELASTIC 2K 75MM BUC 1.00*13.87 9002588507040 SPACLU INOX ELASTIC 2K 50MM BUC 1.00*11.34 MATCTII6 AD FG ADEPLAST AFI 25 KG SAC 1.00*15.55 MATCTII3451 AD FG WEBER EXT MAX 25 KG SAC 1.00*23.95 MATCTII224 CHIT R CE40 CARAMEL 5 KG BUC 1.00*36.13 6984000018422 NIPLU CU HEXAGON 1/2*1/2 BUC 10.00*2.77 5998607361523 CLEMA PT.TEAVA CUPRU 15/2 (100 BUC) BUC 10.00*0.25 4015211102159 CURBA TRECERE M-M 15 BUC 2.00*7.48 4015211100131 TEU EGAL CU 15 BUC 4.00*1.68 4015211100117 MUFA CU M-M 15 BUC 4.00*0.76

Număr anunț
DA25941943
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202,93 RON
Valoare atribuită
1.202,93 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.202,93 RON

din 1.202,93 RON estimat