Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva (leucoplast), suport textil, 5 cm x 5 cm Hipoalergenic COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA.

Număr anunț
DA25949593
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141111-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,92 RON
Valoare atribuită
217,92 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,92 RON

din 217,92 RON estimat