Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L 5BUC X 20LEI RIVEX PODEA 1L 20BUC X 14,5 LEI SACI GUNOI 70BUC X 6LEI SERVETELE Z URI PT DISPENSER 250BUC X6LEI HARTIE IGIENICA DISPENSER/12 BAX 9BUC X 60LEI SERVETELE UMEDE PRONTO 50BUC X24,6LEI MOP 250 GR 30BUC X 4,5LEI GAEATA PLASTIC PT MOP 2BUC X 15LEI DOMESTOS WC 750 ML 25BUC X 9,8LEI DETRATRANT SANO WC 750 ML 10BUC X 16LEI DETARTRANT GRESIE FAIANTA REDOSAN 6BUC X 10,5LEI CIF CREMA 500 ML 4BUC X 9,8LEI VENIS CLOR PULVERIZATOR 500 ML 5BUC X 19LEI SOLUTIE GEL DESFUNDAT MUSCOLO 750 ML 2BUC X 24,5LEI BURETE VASE/10 SET 2BUC X 6,8LEI DETERGENT VASE FAURY 400 ML 2BUC X 5LEI DETERGENT ARIEL 5 L 10BUC X 78LEI CALGON LICHID 2BUC X 42LEI TOTAL TVA INCLUS 5783,8LEI

Număr anunț
DA25936376
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.860,33 RON
Valoare atribuită
4.860,33 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.860,33 RON

din 4.860,33 RON estimat