Atribuită
Cumpărare directă
Județul Maramureș - Consiliul Județean Maramureș, are în implementare proiectul ”Overcoming barriers: improving the mobility of residents of the border region of Transcarpathia (Ukraine), Maramures (Romania) and Szabolcs-Szatmar-Bereg (Hungary)”, cod HUSKROUA/1702 /7.1/0076, finanțat prin Programul de cooperare transfrontalieră 2014-2020, HUSKROUA /1702/7.1./0076, iar pentru îndeplinirea activităților proiectului este necesară achiziția de echipament IT, respectiv a 5 buc. stație de andocare în cadrul Lotului 1, conform referatului de necesitate al Direcției de Dezvoltare și Implementare Proiecte nr. 7733/27.05.2020. Prin finalizarea achiziției în SEAP dumneavoastră vă asumați condițiile din documentația anextă și Declarația cu privire la conflictul de interese și prelucrarea datelor cu caracter personal atașate prezentei sub denumirea de ,,Formulare proiect Overcoming echipamente - ..- statie de andocare”
- Număr anunț
- DA25936730
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.722,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.722,70 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.