Atribuită Cumpărare directă

Produse de curățeni, întreținere și birotică. La tușul de ștampila dorim culoarea roșu, iar pixurile să fie de culoare albastră.

Număr anunț
DA25934918
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MADULARI (CUI 29045043)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
631,63 RON
Valoare atribuită
631,63 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

631,63 RON

din 631,63 RON estimat