Atribuită Cumpărare directă

Generator stationar de curent de minim 110 Kva cu montaj si punere in functiune conform ofertei depuse in data 07.07.2020 la sediul Complex Multifunctional Caraiman

Număr anunț
DA25942677
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
MONTAJ CONSULTING SRL (CUI 35373428)
Cod CPV
31120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.100 RON
Valoare atribuită
134.100 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.100 RON

din 134.100 RON estimat