Atribuită
Cumpărare directă
DVD+R VERBATIM 4,7GB PACK 25 buc 43500 SET 1.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 4.00 REZERVA ROLLER FRIXION BUC 35.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 PRELUNGITOR 5 PRIZE 4.5M SPG3-B-15 BUC 1.00 BATERIE DURACELL LR06/4SET BUC 1.00 TASTATURA GENIUS KB-125 USB BUC 1.00 BURETIERA ECADA BUC 1.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 PIX PENSAN MY TECH BUC 25.00 TUS PT. STAMPILA KORES BUC 1.00 CAIET A4 60 FILE HERLITZ BUC 2.00 BANDA ADEZIVA 48X100 SET 2.00 DOSAR PVC BUC 50.00 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 3.00 RIGLA NEON RIO 211 30CM INGUSTA BUC 1.00 NOTES ADEZIV TIX 75x75 RAINBOW BUC 3.00 REZERVA CUB NOTES ALB BUC 3.00 MARKER PERMANENT BIC BUC 1.00 BIBLIORAFT MARMORAT HERLITZ 7.5CM BUC 4.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 5.0CM BUC 2.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 5.00 BATERIE DURACELL LR06/4SET BUC 1.00 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 100.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 10.00 PLIC DL AUTOADEZIV BUC 100.00 BURETIERA ECADA BUC 2.00 CREION CU RADIERA FABER CASTEL BUC 10.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 MOUSE WIRELESS M185 LOGITECH BUC 1.00 PERFORATOR KANGARO-30 COLI BUC 1.00 CAPSATOR KANGARO TRENDY 10 BUC 2.00 CAPSE NR.10 EAGLE BUC 4.00 CORECTOR TIP PIX DACO BUC 1.00 BANDA ADEZIVA 18x30 BUC 2.00
- Număr anunț
- DA25949614
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.037,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.037,75 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.