Atribuită
Cumpărare directă
Furtun de gradina, pentru apa, 19 mm, rola 25 m Recomandare pentru irigatii Material PVC cu insertie textila din poliester Diametru furtun (mm) 19 Diametru furtun 3/4"" Temperatura de lucru (grade C) -10 ..... +50 Presiune maxima 8 bar Culoare Galben" Rola 4 191.18 "Plasa poarta fotbal / handbal 3x2 m, foarte rezistenta, fir 5 mm Plasa pentru poarta de fotbal sau handbal 3x2 m, cu fir 5 mm, noduri, produsa manual (in UE). Plasa se poate folosi indoor / outdoor, pentru utilizare pe termen lung, rezistenta la razele UV si apa. Specificatii Plasa pentru poarta fotbal / handbal 3x2 m Dimensiune plasa 3x2m Adancime plasa: 90-100 cm Utilizare pe termen lung, rezistenta la razele UV si apa Produsa manual Ochiuri 10x10 cm Grosime fir – 5mm polyester Culoare: alb" Buc 2 350.38 "Plase porti fotbal 4x2 m, fir 2.5 mm Plase porti fotbal 4x2 m, realizate din polietilena Dimensiune ochiuri patrate: 130x130 mm. Cu noduri, pentru o rezistenta crescuta. Grosime fir 2.5 mm. Adancime plasa porti: 100/100 cm. Culoare: alb. Greutate: 2.5 kg." Buc 2 365.55
- Număr anunț
- DA25950691
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 37450000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.196,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.196,58 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.