Atribuită Cumpărare directă

2002054 RACORD COMPRESIUNE FI 32X1 BUC 2,00 2002102 RACORD COMPRESIUNE FI 25X1 BUC 2,00 2014317 PACHET 3 CARTUSE OSM. 10 PACK3F+P/KIT002 BUC 2,00 2006932 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 BUC 10,00 2016947 ROBINET APA PE 32X1 MUFA FI BUC 1,00

Număr anunț
DA25941877
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,48 RON
Valoare atribuită
204,48 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,48 RON

din 204,48 RON estimat