Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT 50MM 30 BUC X 7LEI /BUC CLIPBOARD DUBLU 4 BUC X8/LEI/BUC CAPSATOR MILAN 1BUC X 16LEI/BUC DECAPSATOR DACO 1BUC X 3LEI/BUC CAPSE 24/6 10 BUC X2LEI/BUC INTERCALATOR 2 SET X 9LEI/SET BATERII VARTA ALK 4106 4 SETX9LEI/SET BATERII VARTA ALK 4103 4SET X 9LEI/SET BATERII VARTA CR2032 6BUC X 5LEI/SET ALONJE 4 SET X 6 LEI/SET HARTIE A4/80 GR 50 BUC X 17 LEI/BUC TOTAL 1113 LEI TVA INCLUS

Număr anunț
DA25936348
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,29 RON
Valoare atribuită
935,29 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,29 RON

din 935,29 RON estimat