Atribuită Cumpărare directă

1 Adeziv BCA 25 kg/sac buc 6 15,00 2 Adeziv pentru gresie interior 25 kg/sac sac 10 18,50 3 Adeziv flexibil pentru gresie exterior 25kg/sac sac 3 59,00 4 Amorsă de perete interior l 20 2,20 5 Bară filetată Ø 12mm, 1m lungime buc 1 5,50 6 BCA 15cmx25cmx60 cm buc 50 14,00 7 Chit rost pentru gresie exterior kg 5 9,80 8 Chit rost pentru gresie interior kg 15 5,90 9 Ciment 40 kg/sac sac 5 22,00 10 Colțare cu plasă 2,5 m/plastic buc 40 3,20 11 CotPVC Ø 110mm, 900 buc 2 3,80 12 Distanțiere pentru gresie 2 mm buc 200 0,03 13 Glet CT 126 - 5kg/sac buc 1 11,50 14 Glet golband 25 kg/sac sac 32 29,00 15 Gresie interior antiderapantă mp 40 24,00 16 Piuliță Ø 12 buc 12 0,25 17 Plasă fibră 50mx1m/sul sul 7 89,00 18 Plasă sudată Ø 4/2000x6000 mm buc 4 85,00 19 Profil aluminiu pentru treapta, incorporabil, semirotund, 2m buc 5 22,00 20 Sârmă de legat fier kg 3 5,50 21 Silicon Acryl interior, alb,280ml /tub buc 2 7,50 22 Spuma poliuretanica pentru fixare, cu aplicare manuala, 750 ml buc 2 13,50 23 Șaibă Ø 12 buc 12 0,25 24 T PVC Ø 110mm buc 1 8,50 25 Tablă zincată 0,3mmx1000mmx2000mm buc 1 40,00 26 Tub PVC Ø 110mmx 4000mm buc 3 26,00 27 Vopsea interior lavabil l 60 5,50

Număr anunț
DA25949794
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.084,10 RON
Valoare atribuită
5.084,10 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.084,10 RON

din 5.084,10 RON estimat