Atribuită
Cumpărare directă
1. Flexicasco NB cu valabilitatea 14.07.2020-13.10.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI TURISM DE TEREN MARCA: LAND ROVER MODEL : DISCOVERY 4 NR. INREGISTRARE: MAI 32604 AN FABRICATIE: 2010 SUMA ASIGURATA: 63.471 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 1.653 RON VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA; PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA; EXTINDERE TERITORIALA: DA; SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONAL: DA
- Număr anunț
- DA25948987
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.653 RON
- Valoare atribuită
- 1.653 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.