Atribuită
Cumpărare directă
Termen livrare : maxim 30 zile Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie. Denumire produs: Cell strainers, 70 µm pore size, white frame NUMAR DE REFERINTA: 732-2758P/ell strainers, 70 µm pore size, white frame, 50pk Reagent reservoir, PS 55 ml 148×63,2×26,7 mm + 5/bag, 10 bags/pack / Reagent reservoir, PS Volume 55 ml Dimensions 148×63,2×26,7 mm Sterile, 5/bag, 10 bags/pack Angled sides and a V-shaped bottom allow maximum recovery of reagents All reservoirs feature internal graduated volume lines and pour-spouts on the corners Certified free of DNA, DNase, RNase and endotoxins (pyrogens NUMAR DE REFERINTA: 613-2852
- Număr anunț
- DA25907519
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341,08 RON
- Valoare atribuită
- 341,08 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.