Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cod Cantitate Pret vanzare Dulap CASTEL Nr. 1 Buc MBUA5201 2 488 Dulap CASTEL Nr. 2 Buc MBUA5202 1 255 Dulap CASTEL Nr. 5 Buc MBUA5205 1 407 Dulap CASTEL Nr. 7 Buc MBUA5207 2 618 Dulap CASTEL Nr. 6 Buc MBUA5206 1 304 Dulap POIENITA Nr.9 Buc MBUA28515 1 459 Dulap POIENITA Nr.6 Buc MBUA28514 1 608 Dulap POIENITA Nr.10 Buc MBUA28517 1 497 Dulap TRENULET Nr.1 Buc MBUA5101 1 692 Dulap TRENULET Nr.2 Buc MBUA5102 1 477 Dulap TRENULET Nr.4 Buc MBUA5104 1 544
- Număr anunț
- DA25957735
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI 29075133)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.455 RON
- Valoare atribuită
- 6.455 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.