Atribuită Cumpărare directă

Cartuse toner BT-TN cu CIP - 9 buc x 107.56 = 968.04 lei Cartuse toner compatibil HP 83A CF283A, ORINK, negru - 10 buc x 57.98=579.8 lei Set cartus toner DCP -T710W ( cyan, magenta, yellow, cerneala), original - 17 seturi x 154.62=2628.54 Total cu TVA - 4.969.9 lei

Număr anunț
DA25885909
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.176,38 RON
Valoare atribuită
4.176,38 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.176,38 RON

din 4.176,38 RON estimat