Atribuită
Cumpărare directă
Frigider Arctic, ANFB155+, 138 L, A+, cu o usa. Ofera un consum optim de energie electrica si o economie de 24% comparativ cu produsele similare din clasa A. Te bucuri de functiile frigiderului tau cu un consum redus de energie. Compartiment spatios dedicat depozitarii legumelor si fructelor. Alimentele tale vor fi proaspete si gustoase o perioada indelungata! Societate neplatitoare de TVA. pret final de 1310 lei
- Număr anunț
- DA25907438
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 39711130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.100,84 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.