Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS X509J, fara acumulator,Acumulator ASUS

Număr anunț
DA25948634
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ZILAHY LAJOS SALONTA (CUI 16261827)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI 11279530)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.519 RON
Valoare atribuită
2.519 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.519 RON

din 2.519 RON estimat