Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse conform referatului de necesitate nr 1989/26.06.2020

Număr anunț
DA25923094
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DUMBRAVA ROSIE (CUI 17086864)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,21 RON
Valoare atribuită
878,21 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,21 RON

din 878,21 RON estimat