Atribuită Cumpărare directă

8022-Interflon Grease MP 2/3 - 400 ml - cartus, 135,44 Ron+TVA/bucata. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;

Număr anunț
DA25898905
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
INTERFLON ROMANIA SRL (CUI 19746673)
Cod CPV
24951400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625,28 RON
Valoare atribuită
1.625,28 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625,28 RON

din 1.625,28 RON estimat