Atribuită Cumpărare directă

LAMPA LED NUMAR DE REFERINTA: 290 PRET DE CATALOG: 53,78 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 31500000-1 Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2) DESCRIERE: LAMPA LED

Număr anunț
DA25928395
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,90 RON
Valoare atribuită
268,90 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,90 RON

din 268,90 RON estimat