Atribuită
Cumpărare directă
DIAZEPAM DESITIN SOL.RECT. 5MG/2,5ML TUB 2,5ML X 5 DESCRIERE: DCI: DIAZEPAMUM Cutie cu 5 pungi tubulare continand fiecare cate 1 tub din PEJD x 2,5 ml sol. rectal... mai departe SIOFOR COMPR.FILM. 1000MG X 60 - METFORMINUM DESCRIERE: DCI: METFORMINUM Cutie x 4 blistere din PVC/ Al x 15 comprimate filmate (3 ani) BERLIN-CHEMIE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25886746
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33661600-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,68 RON
- Valoare atribuită
- 205,68 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.