Atribuită Cumpărare directă

DGASPC Bacau doreste sa achizitioneze produse din plastic pentru Reteaua de apartamnente Casa Mea

Număr anunț
DA25925277
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,69 RON
Valoare atribuită
364,69 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,69 RON

din 364,69 RON estimat