Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul produse de curatenie + birotica va contine: 1. - A1 EL CAPITAN MONOROLA 100 M - 6 role; 2. - SANO PARQUET 1L - 4 buc; 3. - HARTIE IGIENICA 3STR*8ROLE - 14 set; 4. - SANO MAXIMA POWER GEL 3L - 3 buc; 5. - A2 PRONTO SPRAY 300 ML - 5 buc; 6. - A2 CLOR 1L 10 buc; 7. - A2 DETERGENT VASE 800 ML 2 flacoane; 8. - SANO BON BLUE 5IN1 3 buc; 9. - A2 DETERGENT GEAM 1L 3 buc; 10. - A2 ALCOOL SANITAR 0.500ML 24 buc; 11. - A2 DOMESTOS 5L 1 bidon; 12. - SANO MULTICLEANER 750ML 4 buc; 13. - BURETE VASE CU O PARTE ABRAZIVA 3 buc; 14. - MOP BUMBAC 250GR 2 buc; 15. - SFOARA BUMBAC 100GR 1 buc; 16. - A1 HARTIE DE COPIATOR A4 50 topuri. Achizitie necesara pentru buna desfasurare a activitatilor tuturor compartimentelor din cadrul Primariei Miroslovesti.
- Număr anunț
- DA25900047
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.316,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.316,82 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.