Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip aparat: Aspirator vertical Utilizare: Rezidential Aspirare: Cu aburi Capacitate colectare: 0.4 l Capacitate rezervor apa (l): 0.7 Putere: 1700 W Tip alimentare: La retea Functii si tehnologii: Autonomie abur pana la 40 min; Filtrare ciclonica; Filtru anticalcar; Indicator luminos abur; Motor ByPass; Reglare flux de abur; Rezervor de apa detasabil; Sistem stationare; Timp de incalzire: 30 secunde Filtru Filtru HEPA: Nu Accesorii Tip tub: Telescopic metalic Specificatii tehnice Greutate (Kg): 8.8 Dimensiuni (W x D x H) mm: 259 x 272 x 1210 Culoare: Alb
- Număr anunț
- DA25925717
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT OTELU ROSU (CUI 28991078)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39713430-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,35 RON
- Valoare atribuită
- 882,35 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.