Atribuită Cumpărare directă

ELECTROZI SUPERTIT 6013 2.5*350 - 4.5x 12.61 LEI PENSULA GALBENA 80 MM LAME CUTTER SB TEACA SK518MM 10 BUC/ SET PULVERIZATOR MANUAL 1.5L GLET DE FINISAJ 20 KG - CERESIT CT 126

Număr anunț
DA25891813
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,24 RON
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON

din 109,24 RON estimat