Atribuită Cumpărare directă

Tubulatură de unică folosință copii/adulți, originala pentru Ventilatorul ZOLL, model EMV si Cablu conectare senzor pulsoximetrie original pentru defibrilator XSeries Zoll cu mufa rosie pt.MM48 SAJ

Număr anunț
DA25885734
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33157800-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.755 RON
Valoare atribuită
1.755 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.755 RON

din 1.755 RON estimat