Atribuită Cumpărare directă

ELEMENTE DE PAVAJ TIP "10X20" CULOARE CIMENT GROSIME 6CM, PALETIZAT LA 11.88MP/PALET

Număr anunț
DA25885845
Autoritate contractantă
Directia de Administrare a Domeniului Public si Privat Fetesti (CUI 32564385)
Furnizor / câștigător
OYL EXPERT PAVAJE SRL (CUI 37123800)
Cod CPV
44113120-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,24 RON
Valoare atribuită
762,24 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,24 RON

din 762,24 RON estimat