Atribuită Cumpărare directă

Gazon sintetic multifunctional 42 m x 21m, cu fir de 20 mm inaltime, pretabil pt mai multe sporturi: fotbal, tenis, baschet etc.

Număr anunț
DA25890705
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45212220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.088 RON
Valoare atribuită
74.088 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.088 RON

din 74.088 RON estimat