Atribuită Cumpărare directă

servicii de consultanta pentru depunerea EFICIENTIZAREA ENERGETICA PENTRU SCOALA GIMNAZIALA STULPICANI DIN SAT STULPICANI, JUDETUL SUCEAVA” prin intermediul POR, Axa prioritara 3, Prioritatea de investitii 3.1, Operatiunea B-Cladiri publice

Număr anunț
DA25886304
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
72224000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat