Atribuită Cumpărare directă

Brother DCP-T310 este o imprimanta multifunctionala cu rezervoare reincarcabile. Multifunctionalul Brother va permite sa imprimati volume mari cu aspect profesional si la un pret redus, astfel ca este ideal de utilizat in birouri mici. Principalele caracteristici ale multifunctionalului Brother DCPT310RE1 sunt: un singur dispozitiv pentru toate necesitatile de imprimare, copiere si scanare; ecranul LCD, cu o linie si taste de control dispuse la indemana; viteza buna de imprimare, comparabila cu a unui multifunctional laser; rezervorul reincarcabil de cerneala neagra permite tiparirea a 6500 pagini, iar cele color 5000 pagini; procesul de reincarcare al rezervoarelor este rapid, facil si fara risc de patare al paginilor de imprimat sau al operatorului. Pret cu TVA - 1.078 lei

Număr anunț
DA25885641
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
905,88 RON
Valoare atribuită
905,88 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

905,88 RON

din 905,88 RON estimat