Atribuită Cumpărare directă

Verificat, reparat, incarcat stingator TIP P6-27 BUC/G5-17BUC/G2-11BUC /INLOC.PULB.18KG/ INLOC. CO2 10KG, conform Nota de fundamentare nr. 210/25.06.2020.

Număr anunț
DA25886103
Autoritate contractantă
ORASUL BARAOLT (CUI 4404788)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
35111000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276 RON
Valoare atribuită
1.276 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276 RON

din 1.276 RON estimat