Atribuită Cumpărare directă

MERE JONAGOLD IT KG CI KG 3,538 1 CARTOFI ROSII NOI RO 10KG BU 1 1 USTUROI CN 250G CI BU 2 1 PATRUNJEL RO LG CI BU 3 1 LEUSTEAN RO LG CI BU 3 1 CASTRAVETI FABIO RO KG.CI KG 3,314 1 MORCOVI TR KG CII VRAC KG 2,630 1 PORTOCALE EG. KG C.I VRAC KG 3,354 1 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 2,484 1 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 1,866 1 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 1,860 1 ROSII TR. KG C.I VRAC KG 2,944 1 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 15 1 CONTEC BORS 2L BU 2 4 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 10,160 1 SANO V.COMPLEX BIO 500G PG 1 1 SANO V.MUSL.FRUCTE 500G PG 1 1 BORSEC APA CARBO. 0,75NRT ST 1 6 BORSEC APA NECARBO.2,0PET ST 4 6

Număr anunț
DA25916182
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,64 RON
Valoare atribuită
394,64 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,64 RON

din 394,64 RON estimat