Atribuită
Cumpărare directă
REZERVA CUTTER MARE 18CM 30559 SCHULLER=1BUC. CAPAC PP PENTRU CAMIN PATRAT GRI 400X400 98472I-G STANDART=1BUC. RAMIFICATIE RED. PP 110/75*87 VALROM=1BUC. RAFT METALIC ARREDOKIT VERDE INGECO=2BUC. PRELUNGITOR H100 400X400 1377 DAKOTA=1BUC. TEAVA PP 75x1.9 2000MM+INEL TERAPLAST=2BUC. SET REZERVE DISP.RAZUIT 100MM 10BUC LT06815 LUMY=3SET. DISPOZITIV PT. RAZUIT 600MM LT06820 LUMY=2BUC. COT PP 75X67 VALROM=3BUC.
- Număr anunț
- DA25900337
- Autoritate contractantă
- Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513,90 RON
- Valoare atribuită
- 513,90 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.