Atribuită Cumpărare directă

servicii RCA pe o perioada de un an-12 luni cu valabilitate de la 29.06.2020 pentru 6 autoturisme cu o valoare totala de 1860 lei conform ofertei din atasament cu plata la 30 de zild , potrivit anunt ADV1149835

Număr anunț
DA25898956
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.860 RON
Valoare atribuită
1.860 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.860 RON

din 1.860 RON estimat