Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici solicitate pentru achiziţionarea de mape de corespondenţă prin referatul de necesitate nr. 19877/01.07.2020: - format: A4; - dimensiunea : 32/24 cm; - copertă: imitaţie de piele, prevăzută în interior cu buzunare; - culoare : maro deschis ; - scris: auriu; - colţuri întărite cu metal.
- Număr anunț
- DA25897544
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.