Atribuită
Cumpărare directă
Plasture cu rivanol 2 cm x 7 cm Banda adeziva ( Leucoplast ) suport matase 5m x 5cm OctaCare Pansament adeziv steril (Plasture chirurgical steril) 25 x 9 cm - Octacare Vata medicinala 200g Branule / Catetere cu valva, canule I.V. / Venochete 22G Ace seringa 18G; 1000 buc Ace seringa 23G 500 buc
- Număr anunț
- DA25912894
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 824,01 RON
- Valoare atribuită
- 824,01 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.