Atribuită Cumpărare directă

DISC DIAMANTAT GRESIE/FAIANTA 125MM -2 bucati; DISC DIAMANTAT BETON 230MM- 4 bucati; DISC DIAMANTAT BETON 350MM- 2 bucati; DISC DIAMANTAT ASFALT 350MM- 2 bucati; DISC DIAMANTAT 400 MM BETON -1 bucata; DISC DIAMANTAT 400MM ASFALT -2 bucati

Număr anunț
DA25909859
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
Cod CPV
42670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.469 RON
Valoare atribuită
4.469 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.469 RON

din 4.469 RON estimat