Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INFORMATICE, TREPIED FOTO, MEMORIE 128GB, INCARCATOR RETEA, ACUMULATOR COMPUS DIN : 1. Trepied foto telescopic profesional, universal 38-145 cm, negru, greutate maxima 10 kg, 5 segmente 2. MicroSD Kingston, 128GB, Select Plus, Clasa 10 UHS-I Performance, R: 100 MB/s, include adaptor SD (pentru telefon) 3. Incarcator Retea Original Samsung EP-TA12EWE + Cablu MicroUSB pentru Galaxy J3 2016/ J3 2017/ J5 2016/ J5 2017 , 2 Amperi, Alb + sticker MBT 4. Acumulator Samsung EB-BG530CBE- lithium-Ion 2600mAh, tensiune 3.8V
- Număr anunț
- DA25905630
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 589,92 RON
- Valoare atribuită
- 589,92 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.