Atribuită
Cumpărare directă
MOTOCOASA FS 311 - 36.3 CM3; 1.4 kW/1.9 Cp; 5.8 KG; - MOTOCOASA USOARA, DEPSEBIT DE PERFORMANTA, PENTRU LUCRARI DE COSIT IN IARBA ASPRA SI MARACINI. PROCEDURA DE PORNIRE SIMPLIFICATAPENTRU O PORNIRE USOARA, MANER DUBLU, MANER DE COMANDA CU TASTA STOP, MOTOR 4-MIX, MECANISM BARE NU NECESITA INTRETINERE, ARBORECOTIT RIGID, CU CHINGA UNIVERSALA ADVANCE PLUS. GARANTIE 12 LUNI
- Număr anunț
- DA25892908
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.752,10 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.